Haber

13 yıl sonra tuvalete düşürdüğü elmas yüzüğünü buldu

ABD’nin Minnesota eyaletinde yaşayan Mary Strand, 2010 yılında 33. evlilik yıldönümlerinde kocasının kendisine hediye ettiği pırlanta yüzüğü bulmuş, ardından tuvalete düşürmüş ve 13 yıl sonra bir daha bulamamıştı. Kanalizasyon işçileri tamir ettikleri makinede buldukları yüzüğü sahibine teslim etti.

3 KANALİZASYON PERSONELİ BULUNDU

The Guardian’a göre 71 yaşındaki Strand, ellerini yıkarken yanlışlıkla yüzüğü tuvalete düşürdü. Strand elini uzatarak yüzüğü tutmaya çalıştı ama başarısız oldu. Yüzüğü çıkarmaya gelen eşi, klozeti yerinden çıkarmaya, dışarıdan sallamaya ve hatta klozetin deliğine küçük bir kamera asmaya çalışmış ancak yüzüğü bulamamıştı.

Strand’ın kızı bu olaydan 13 yıl sonra yaşadıkları mahallenin sosyal medya sayfasında, sahibi aranan yüzüğün kanalizasyon işçileri tarafından bulunduğuna dair bir ilan gördü. Yüzük, Minnesota, Rogers’ta bozulan bir makineyi tamir etmeye çalışan üç kanalizasyon işçisi tarafından bulundu ve kaybolduktan 13 yıl sonra sahibine iade edildi.

İKİ YÜZÜK DAHA KAYBEDİN

Sosyal medya hesaplarından paylaşılan mesajın ardından yüzüklerini kaybeden kişiler de benzer şekilde yetkilileri arayarak yüzüğün kendilerine ait olup olamayacağını sorguladı.

Öte yandan bu, Strand’in değerli bir yüzüğü ilk kaybetmesi değildi. Washington Post’a yapılan açıklamaya göre Strand, meslektaşlarının kendisine Noel hediyesi olarak verdiği beş safir yüzüğü ve elmas yüzükten önce kullandığı nişan yüzüğünü de kaybetti. (DIŞ HABERLER)

kandiraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu