Haber

AK Parti Sözcüsü açıkladı… Yerel seçim hazırlıkları başladı

ANKARA (İGFA) –Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı yaklaşık 2,5 saat sürdü.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki MKYK toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Çelik, “Vatandaşlarımızın kiralarla ilgili tüm şikayetlerini yakından takip ediyoruz. Bu konudaki mücadelemizi ivmesini artırarak ve etkisini genişleterek sürdüreceğiz.”

https://twitter.com/omerrcelik/status/1670794735026417665

Yerel seçim hazırlıkları başladı. Siyaset sürekli bir iştir. Vatandaşa hizmet aracı verilemez. Yerel seçimlere gittiğimizde kendimizi daha iyi anlatmak, öngördüğümüz temasları yerel seçim sürecine kadar yerine getirmek için güçlü temaslar sürdüreceğiz. Oylarımızın arttığı, azaldığı, güçlü olduğumuz ve olamadığımız yerler bağlamında vatandaşlarımızın bizden beklentilerini belirlemeye çalışarak değerlendirmeler yapıyoruz.

“KİRALIK ŞİKAYETLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Enflasyonla ilgili sancıları, hayat pahalılığını ve Rusya-Ukrayna kaynaklı sıkıntıları ortadan kaldırmak için seçimden sonra da çabalarımızı sürdüreceğimizi söyledik. Vatandaşlarımızın kiralarla ilgili bize ilettikleri tüm şikayetleri yakından takip ediyoruz. Bu konudaki çalışmalarımızı ivmesini artırarak ve etki alanını genişleterek sürdüreceğiz. Yeni hükümetimiz enflasyonu tek haneli rakamlara indirmek için Türk Yüzyılını kucaklayacak politikalar uygulamaya devam edecektir.

Taban fiyatla ilgili soruya Çelik, “Saygı göstermek zorundayız, asgari ücret toplantısından sonra üçüncü kez görüşeceğiz dediler. O görüşmeden çıkma kararına göre tarih de ortaya çıkacak. Cumhurbaşkanımızın huzuruna gelince açıklanacak. Asgari ücret bu toplantıda gündemde değildi.”

bayramichaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu