Yaşam

Batuhan Karacakaya vatani görevini yaptı

Aşk-ı Memnu dizisindeki ‘Bülent’ rolüyle ünlendikten sonra Survivor’a katılan Batuhan Karacakaya askerliğini yaptı. Üniforma pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, duygularını anlattı.

“BÜTÜN EMİRLERİMİZ ÇOK İYİ YÜREKLİDİR”

Askerlik pozlarını Instagram hesabından paylaşan genç oyuncu, “Ne mutlu ki askerliğimi Erzincan 59. Havan ve Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda yaptım. Komutanlarımızın hepsi çok değerli ve iyi kalpliydi. Allah’tan dilerim. her zaman yardımcıları olacaktır.Katıldıkları harekâtları yakından dinleyerek eğitim almak benim için bir onurdur.Özellikle Türkiye’nin her yerinden asker arkadaşlarımın beni kardeşleri gibi görmeleri beni çok mutlu etti.Benimle yürüyen herkese selamlar Bu yola, yanıma gelip yine ‘yanınızdayız’ diyenlere selam olsun” diye yazdı.

KIZ ARKADAŞINA ŞİDDET İDDİASI

Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz mart ayında 6 aylık sevgilisi Ayşe Aslanpay’a şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Aslanpay, Karacakaya’nın kendisine şiddet uyguladığını itiraf ettiği bir fotoğrafı yayınlayarak suç duyurusunda bulundu. Genç oyuncu ise asıl mağdurun kendisi olduğunu belirterek yasal yollara başvurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu