Haber

Bayraklı Belediyesi İzmir Enternasyonal Fuarı’nda ilgi gördü

izmir Uluslararası Fuara katılan Bayraklı Belediyesi, modern standı ve projeleriyle dikkat çekti. İlçenin tarihine özgü Smyrna figürleriyle donatılan kültür-sanat ve sporEtkinliklere ev sahipliği yapan stant binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Türkiye En önemli organizasyonu olan İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 92. kez düzenlendi. Smyrna Höyüğü’nde sergilenen sütunların figürleriyle zenginleştirilen Bayraklı Belediyesi standındaki gösteriler ve gösteriler beğeni topladı. Binlerce ziyaretçinin ziyaret ettiği fuarda Bayraklı standı etkinlik ve projeleriyle öne çıktı. Doğançay Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin gıda eserleri sergilendi. Proje ve çalışmaların tanıtıldığı stantta Bayraklı Emek Dünyası Kadın Kooperatifi üyeleri de el emeği göz nuru çalışmalarını sergiledi. Fuar kapsamında gerçekleştirilen kültür, sanat ve spor etkinlikleri ilgiyle izlendi.

“BAYRAKLI’YI TANITTIK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bu yıl İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerimizi alarak İzmir’in kalbi Bayraklı’nın potansiyelini ve projelerimizi tanıttık. Ziyaret edilen standımızda vatandaşlarımızı ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Binlerce ziyaretçi tarafından fuar boyunca bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz.”

Kaynak: ANKA / Kültür ve Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu