Haber

Çukurova Belediyesi SK Kadın Voleybol Takımı Yeni Sezonda Hedefte

ASKİ Atatürk yeni döneme hazırlanıyor SporSalondaki antrenmanlarla başlayan Çukurova Belediyesi SK Bayan Voleybol grubu, yeni dönem için hedefe kilitlendi.

Takımın antrenmanını izleyen Çukurova Belediye Başkanı ve kulüp onursal başkanı Soner Çetin, hem oyunculara olan güvenini dile getirdi hem de baklava ikram etti.

Antrenmanı bir süre ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda izleyen Lider Soner Çetin, iki gün önce topa vuran takımın oyuncularıyla tanışarak yeni kadroya katılan teknik heyet ve teknik heyete “hoş geldiniz” dedi.

Başkan Soner Çetin gruba hitaben yaptığı konuşmada, “Size inanıyoruz, güveniyoruz. Bu yıl çok daha tartışmacı bir grup oluşturduk. Geçen yılki grup da çok iddialı bir ekipti ancak bazı talihsizliklerden dolayı gidemedik. Avrupa’ya.Bu yıl başaracağınıza inanıyorum.Başarmanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Başarılı olmanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Başantrenörümüz Mustafa Umut Uysal ile bunu başaracaksınız.Kulübümüz kurumsallaşma yolundadır.Millet Adana’nın da bu takımdan beklentileri büyük. Adana’da iyi bir voleybol seyircisi var ve siz başarılı olursanız bu ilgi biraz daha artacaktır. Biz hep dolu salonlarda oynadık. İnşallah başarılı olursunuz” dedi. .

Başkan Soner Çetin konuşmasının ardından oyunculara baklava ikram etti, başarılar diledi ve grupla hatıra fotoğrafı çektirdi.

haber-esenyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu