Haber

House Of 1000 Doors: Evil Inside Collector’s Edition PlayStation 5’te!

Tuhaf bir yaratık, yıkıcı bir virüsü dünyaya yaymak için bulutlardan indiğinde, 1000 Kapılı Konut, Emily adındaki genç bir bayanın evinin yakınında belirir. Mesleği fotoğrafçı olan Emily, bu korkunç varlığı bilmeden yok etme yeteneğine sahiptir. Birkaç dakika içinde stüdyosunda fotoğraf geliştirme aşamasından insanlığın karşı karşıya kaldığı en büyük tehditle mücadele etmeye başlıyor.

1000 DORS’LU EV: EVIL INSIDE PS5’TE ÇIKTI

Yıkıcı bir karanlığı insanlığı yok etmeden önce yenmek için ışığın gücünü kullanın! Zehirli bir şekilde gizlenmiş nesneleri bulun, kurnaz bulmacaları çözün ve enfeksiyonun dokunduğu her şeyi temizlerken zorlu mini oyunları tamamlayın!

“House Of 1000 Doors: Evil Inside Ocean’ın PlayStation5’te çıkışını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu oyunu bu yılın Cadılar Bayramı’na tam zamanında hazırlamak için son birkaç aydır yakın bir şekilde çalışıyoruz ve çok mutluyum başardık. Kusursuz bir hikayesi ve çözülmesi gereken çok şeyi var.” “Gizemli bir olay örgüsüne sahip fantastik bir macera oyunu.”Ocean Media LLC’nin CEO’su Vedran Klanac

1000 KAPILI EV: EVIL INSIDE COLLECTOR’S EDITION ÖZELLİKLERİ

  • Akıllıca gizlenmiş nesneleri bulun
  • Ustalık gerektiren bulmacaları çözün
  • Zorlu mini oyunları tamamla
  • Kötülüğü temizlemek için Emily’nin içindeki ışığın gücünü kullanın
  • Sinema kalitesinde merkez sahneleriyle büyüleyici sanat eserleri

haber-baykan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu