Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Buğra Kavuncu: Seçimlere hazırlanmakta tereddüt yok

ÂLÂ Parti Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu, teşkilatlarında büyük bir motivasyon olduğunu belirterek, “Seçimlere tek başınıza girecekmiş gibi hazırlanmaktan ve hazırlanmaktan hiçbir çekinceniz yok” dedi. söz konusu.

Afyonkarahisar’da otele gelen Kavuncu, gazetecilere bugüne kadar 43 il başkanlığını ziyaret ettiğini söyledi.

Ziyaretlerine deprem bölgesi ile başladıklarına işaret eden Kavuncu, iktidar olmak isteyen bir parti olduklarını söyledi.

“Yerel seçimlerde ittifak ayrı bir kavram”

Kavuncu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bunun ilişkilerini ve nedenlerini tartışıyoruz. Bu bağlamda başka bir siyasi partinin sonucu bizi ilgilendirmez. Yerel seçimlerde ittifak başka bir kavramdır. İşbirliği başka bir kavramdır. Partinin ilgili ve yetkili organları değerlendirecektir. ve karar verin.Tabii ki Genel Yönetim Kurulunda görüşülecek.Yerel seçimler yapılacak.Yaklaşık 8-9 aylık bir süre var.Bizlerle yaptığımız görüşmelerde edindiğimiz izlenimleri aktarma sorumluluğumuz var. Genel Başkan’a kadar il başkanlıkları ve tüm Başkanlık Divanı, Genel Merkez’de Genel Yönetim Kurulu.Teşkilatlarda büyük bir motivasyon var.Seçimlere hazırlanıp tek başına girecek.Onun için hazırlanmaktan çekinmiyor. ”

kargi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu